2017.12.18

Körzeti labdarúgó bajnokság Bélapátfalván

Balaton I.kcs. 1. Helyezés

 

Körzeti labdarúgó torna Kerecsenden

Balaton II.kcs 3. Helyezés

Körzeti labdarúgó bajnokság Szilvásváradon

Csoport 3. Helyezés

Körzeti labdarúgó torna Szilvásváradon

Balaton IV.kcs lányok 1. Helyezés

2018.02.16

Körzeti labdarúgó torna Noszvajon

Balaton I.kcs. 1 Helyezés!

 

A mezőny legjobb játékosa: Ferencz Ákos

 

Körzeti labdarúgó és diákolimpia
Bélapátfalva
III. Korcsoport
Megyei döntőbe jutás

 

Megyei döntő
Hatvan
I. Korcsoport
5. helyezés

 

 

Körzeti labdarúgó bajnokság
Balaton
2017.03.30.
 I. Korcsoport
Első helyezés

 

Mezei futóverseny
Eger
2017.03.22

Első helyezés: Kormos Barnabás 2.o.

Második helyezés: Sarkovics Amanda 7.o. és Kanizsár Dáriusz 8.o. 

Harmadik helyezés: Madár Attila 1.o. és Szeruha Szabolcs 6.o.

Negyedik helyezés: Zsíros Richárd 1.o.

 

Körzeti labdarúgó bajnokság
 Felsőtárkány
2017.03.09.
1.kcs fiúk
 1 helyezés

 

 


 Körzeti labdarúgó bajnokság
Felsőtárkány
2017.03.08.
 IV.kcs lányok
4.helyezés
 

 

 

 

Körzeti Labdarúgó Bajnokság
Bélapátfalva

2016.09.23.
I. Korcsoport (fiú)
Holtverseny első helyezés

 

 

 

Bélapátfalva

2016.11.18.
III. Korcsoport (fiú)
1.hely

Szilvásvárad

2016.10.26.
III. Korcsoport (lány)
2.hely

Bélapátfalva

2016.10.06.
III. Korcsoport (fiú)
2.hely

Bélapátfalva

2016.12.13.
I. Korcsoport (fiú)
1.hely

Legjobb mezőnyjátékos - Kormos Barnabás

 

 

 

 

2016. április 8. Bélapátfalva

Labdarúgás
IV. Korcsoport (lány)
Megyei elődöntő 3.hely

 

 

2016. április 7. Balaton
Labdarúgás

I. Korcsoport (fiú)
Diákolimpia 2. hely

 

2016. április 1. Bélapátfalva
Labdarúgás
III. Korcsoport (fiú)
Diákolimpia 4.hely

 

 

2016. március 22. Bélapátfalva
Labdarúgás
IV. Korcsoport (fiú)
Körzeti 4. hely

 

 

2016. március 17. Felsőtárkány
Labdarúgás
IV. Korcsoport (lány)
Körzeti 1. hely

 

 

 

2016. március 3. Bélapátfalva
Labdarúgás
II. Korcsoport (fiú)
Körzeti 2. hely 

 

 

 

2015. november 20. Szilvásvárad
Labdarúgás
IV. Korcsoport (lány)
Körzeti 1. Hely  

 

 

 

2015.október 13. Eger
Mezei futóverseny  

Összetett 3. hely:
- Berki Ramóna
- Dóczy Viktória
- Madár Szilvia
- Sarkovics Amanda
Egyéni eredmények:
- Sutus Ádám (11.hely)
- Rácz Roland (13. hely)
- Simon András (8. hely)
- Ferencz Ákos (7. hely)
- Mátyás Patrícia (3. hely)
- Kabai Mirella (7. hely)
- Szeruha Viktória (5.hely)
- Barna Anasztázia (9.hely)
- Suha Richárd (1.hely)
- Kanizsár Alex (2.hely)
- Hortobágyi Tamás (3.hely)
- Kanizsár Dárius (4. hely)
- Vécsi Kevin (5. hely)

 

 

 

2015. október 21. Eger
Mezei futóverseny döntő
Suha Richárd 9. hely
Kanizsár Alex 35. hely
Hortobágyi Tamás 34. hely 

 


2014/2015 -ös Tanév
Labdarúgás
Megyei Döntősök
II.Korcsoport IV. helyezés




2014/2015 -ös Tanév
Labdarúgás
Megyei Döntősök
IV.Korcsoport II. helyezés

Diákolimpia - Labdarúgás IV.Kcs Lányok

2.hely

Diákolimpia IV.Kcs - Labdarúgás

2.helyezés